YAŞARSA TERÖRİST, ÖLÜRSE ŞEHİT

29.10.2019

Başlık biraz tuhafınıza  gidebilir, Bir konuya dikkat çekmek istedim aslında. Vatandaşlarımızın yüzbinlercesi KHK mağduru. 15 Temmuzu Allah’ın Lütfu olarak Görenlerin Ülkemizi yönettiği bu dönemde, Devlet kadrolarından veya özel sektörden suçlu olup olmadığı mahkemeler tarafından karara bağlanmamış vatandaşlarımızı zan altında bırakarak sebepsiz ve gerekçesiz keyfi görevden atmaları, ve özel sektör dahil hiçbir yerde yaşam hakkı tanınmasına devlet imkanıyla engel olunması vatandaşımıza zulümdür.

Bu yapılan muamele Hayvanlara yapılsa hayvan severlerin ayağa kalkması muhtemelken, vatandaşlarımızın suskun kalması, binlerce yıllık adalet dağıtan medeniyetten gelmiş bir kimliğe sahip olmamızı ve hatta insanlığımızı sorgulamamız gerektiğini ortaya koyuyor.

Geçtiğimiz günlerde Bir şehidimiz vardı, ne olduğunun bile farkına varamayacak yaştaki Şehidimizin Küçük oğlu,  babasının tabutuna bakarken resmedilmişti, bu görüntü karşısında gözleri dolmayan, içinde bir kıpırdanma olmayan herkesten şüphe ederim.

Asıl konu bu değil, Bu şehit olan vatandaşımızın Terör suçundan yargılandığı, şehit olmasaydı belki de terörist damgasıyla diğer yüzbinlerce vatandaşımız gibi fişlenerek yaşam imkanı verilmeyeceği kişilerden biriydi. Şehit olan  Piyade Üsteğmen Çelebi BOZBIYIK teröristse neden cephede savaşırken şehit oluyor? Terörist değilse neden terör suçundan yargılanıyor? Memleketimizde hainlikle kahramanlık arasında çok ince bir çizgi var, bütün vatandaşlarımız o çizgi üzerinden yürüyor dengenizi kaybettiğiniz anda kahraman veya terörist olmanız muhtemel.

Bugün terörist damgası yiyen ve hayatları kararan kişilere sesleniyorum, Genel Kurmay başkanının bile terörist ilan edildiği bu ülkede, adaletin doğru tartmadığı, siyasetin emrinde olduğu bir dönemi yaşıyoruz. Gerçek teröristleri bir kenara ayırarak şunu bütün gücümle haykırıyorum “Haksız ve hukuksuz yere size atılan bu çamurun temizleneceği zamana doğru hızla ilerliyoruz”

Hukukun işlediği , adaletin sağlandığı günler geldiğinde suçsuz yere cezalandırılan siz KHK lılardan bütün milletimiz af dileyecek.

İLGİLİ HABER: https://www.birincigundem.com/haber-sehidimiz-yasasaydi-terorist-olarak-hukum-giyebilirdi-6279.html

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.