SAĞOLSUNLAR 10 YILDA YAPAMAYACAĞIMIZ TANITIMI YAPTILAR

21.10.2020

Buğra Başkanım için aslında mutluyum, zira kendisini önceden sadece İl ve İlçe yöneticileri tanıyordu bu süreçten sonra artık Ülkemizde siyasetle ilgilenip tanımayan kalmadı. Böyle bir tanıtımı kendisi yapmak istese bu kadar başarılı olamazdı. Bu nedenle Buğra Başkanımızı tartışma programlarına konu eden kendini siyasetin  üst akılı zannedenlere bir İYİ Partili olarak  selamlarımı iletiyor, teşekkürlerimi sunuyorum.

Parti kurulduğundan beri İYİ Parti haberlerini birkaç saniye bile görmek mümkün değilken, şimdilerde Tartışma programlarında İYİ Parti saatlerce gündem oluyorsa, herkesi birkaç dakika düşünmeye davet ediyorum.

Demek ki İYİ Parti, birilerinin uykusunu kaçırmaya devam ediyor, Anketlerde çıkan %12 – 17 bandındaki oylar feci şekilde birilerini korkutmuş.

Şunu net bir şekilde ortaya koymak isterim, eğer ben zerre kadar siyaset biliyorsam bu tartışma programlarının böyle devam etmesi durumunda İYİ Partinin Oyu % 20 – 30 bandına oturacaktır. Tek şart,  Parti adına konuşan kişilerin belirlenmesi ve bu programlara katılan ve Partimizi temsil eden kişilerin aklı selim, ve düzgün savunmaları olmalıdır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.