ORTADA BİR BAŞARISIZLIK VARSA BU HEPİMİZİN BAŞARISIZLIĞIDIR

28.07.2018

“ORTADA BİR BAŞARISIZLIK VARSA BU BENİM BAŞARISIZLIĞIMDIR” Biz bu anlayışa karşıyız.

Kesinlikle kabul etmiyoruz…

Tek adam anlayışıyla bu ülke de, siyasi partilerde yönetilemez diyerek çıktık yola. Önce Parti içi sonrada Ülkede demokrasi oturacak anlayışıyla hareket ettik.

Bu felsefe ile çıktığımız yolda bir başarı olsaydı nasıl siz tek başınıza bu başarı benimdir demeyecektiyseniz, başarısızlıkta benim demeye hakkınız yok, eğer ortada bir başarısızlık varsa en az sizin kadar ve hatta sizden daha fazla bizlerde de sorumluluk var. Bütün İYİ lerin sizin yaptığınızı yapacağını bir düşünün ortaya nasıl bir manzara çıkar?

Bütün İYİ Partililer, maddi manevi kendi imkanları ölçüsünde fedakarca çalıştı fakat hiçbir İYİ Partili sizin kadar gayret göstermedi, yelpazeyi daha da açayım, muhalefetinden iktidarına hiçbir siyasetçide sizin kadar gayret göstermedi. Hiç miting yapmadan seçime giren partiler oldu.
Şimdi fazla uzatmadan hepimizin iyi bildiği bir cümleyi bugüne uyarlamak istiyorum,

“EĞER GENEL BAŞKAN SİZ İSENİZ PARTİNİN BAŞINA GEÇİNİZ, YOK GENEL BAŞKAN DEĞİLİM DİYORSANIZ, SİZE OY VEREN VATANDAŞTAN, PARTİYE ÜYE OLANLARA KADAR, İLÇE YÖNETİCİLERİNDEN İL YÖNETİCİLERİNE KADAR, MİLLETVEKİLLERİNDEN BAŞKANLIK DİVANINA KADAR BÜTÜN İYİ PARTİLİLER, SİZİ PARTİMİZİN BAŞINDA GÖRMEK İSTİYOR. BUNU İSTER DAVET, İSTER RİCA, İSTERSENİZ EMİR OLARAK ALGILAYIN ”

#YüzünüBizeDön

Ben size güvenmiş ve İYİ Partide siz varsınız diye bulunan bir çocuğunuz olarak bu yazıyı yazma hakkım olduğunu düşünüyorum, yine sizin anlayışınıza sığınarak yazıyorum.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.