İYİ PARTİ TEŞKİLATLARINDAKİ HER BİREY BENİM İÇİN ÇOK KIYMETLİDİR

07.07.2020

Siyasetin en zor döneminde ortaya çıkma cesaretini gösteren, İYİ Parti teşkilatlarındaki her birey benim için çok kıymetlidir,

İstanbul İl Başkanlığı için yapılacak seçimde,  adaylarımızın birbirlerine üstünlüğünün olmadığına, delegelerimizin,  İstanbul’a , milletimize ve Partimize en iyi katkıyı sağlayacağına inandığı adayın  İl Başkanı olarak seçilmesi için tercih yapacağına inanıyorum. Hangi adaya oy verirse versin eminim bütün delege arkadaşlarımız bu duygu ve düşünceyle hareket edecektir.

Bugüne kadar girdiğim bütün il, ilçe  kongrelerin de hep kazanan tarafta olmama rağmen kazanmanın mutluluğunu değil, kaybedenlerin üzüntüsünü yüreğinde hisseden biri olarak, kaybedeni olmayan herkesin mutlu olacağı bir kongre olmasını temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşünceyle, partimizi İstanbul da daha başarılı yapacak kadronun Buğra Başkanım ve Kadrosunun olduğuna inanıyorum. Tüm bu sebeplerden dolayı  Önceki Kongrelerde olduğu gibi bu kongrede de  Buğra başkanımı desteklemekten ve yanında bulunmaktan mutluyum.

Şunu da özellikle belirtmek isterim, benim için her zaman yeri çok farklı olan Kurucu il başkanımız Ersin Beyaz başkanıma karşı saygım ve sevgim hiçbir zaman eksilmeyecektir. Kendisi Partimiz için çok önemli bir değerdir.

Kurban Bayramı öncesinde, 26 Temmuz Pazar günü  gerçekleştireceğimiz  İstanbul  İl  Kongremizin şenlik havasında geçmesini,  vatanımıza milletimize ve Partimize hayırlı olmasını , üzüleni ve kaybedeni olmayan bir Kongre olmasını temenni ediyorum.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.