HEPİNİZİ TOPLASAK 1 MERAL AKŞENER ETMEZSİNİZ

23.09.2020

İYİ Parti de Meral AKŞENER’i bir tarafa, birbiri ile koltuk ve partide yer edinmek için çekişme yaşayanları diğer tarafa ayırıyorum. Ben Meral AKŞENER tarafındayım.

Geriye kalanların tamamını toplasak bir Meral AKŞENER yapmazsınız.  

Kongre üzerinden günler geçmesine rağmen, İYİ Parti milletvekili sıfatı taşıyanların sosyal medya üzerinden olumsuz paylaşım yapmasını kınıyorum. Bu konunun konuşulacağı yer sosyal medya değil.  Genel merkezdir. Bu kadar yaygara koparmaya gerek yok. Yani bu paylaşımlarla hedeflediğiniz şey nedir? Veya bu konunun partiye katkısı nedir?  Milletvekili olmuş koca koca adamlarsınız çocukça hareketlerinizden, bir partili olarak sizin adınıza ben çevremdekilerden ve Milletimizden utanıyorum. Yazıklar olsun size. 

Genel Başkan, pandemi döneminde bile, sağlığını tehlikeye atarak ilçe ilçe gezerek vatandaşın derdine derman olmaya çalıştığı şu dönemde, yükselen değer İYİ Partiye en büyük zararı sosyal medyada GİK için konuşanlar veriyor.

İYİ Partide kendini çok önemli gören, kendini olmazsa olmaz zannedenler, emin olun en önemsiz kişiler sizlersiniz ve parti için en büyük problem de sizsiniz.

Yazıklar olsun size…

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.