Hakkında

Anasayfa » Hakkında
Ayhan DEMİRCİOĞLU – 1983
Hakkımda

İYİ Parti Esenler İlçe Başkanlığında Seçim İşlerinden Sorumlu İlçe Başkan yardımcılığı görevini sürdüren Ayhan Demircioğlu, Sakarya Üniversitesi Fizik Lisans programı ve Yönetim Bilişim Sistemleri Lisans Programları olmak üzere 2 üniversite Diplomasına sahiptir. Askerlik görevini yaptığı dönemde Komutanlıktan ve Dönemin Talas İlçe Kaymakamından Takdirnameler almıştır.

Evli ve 3 Çocuk babası olan Ayhan Demircioğlu, İş güvenliği Uzmanlığı, Ustalık Belgesi, İlkyardımcı sertifikası, yangın eğitimi sertifikalarına da sahiptir.

Ömrü boyunca siyasetten uzak durmasına rağmen, ülkemizi siyasi olarak içinde bulunduğu zor durumdan kurtarmak içn, parti kurarak ortaya çıkan Meral Akşener ve İYİ Parti’ye destek vermek için siyasi çalışmalar yapan Ayhan Demircioğlu, 31 Mart 2019 da yapılan Mahalli idareler seçiminde CHP ve İYİ Parti’nin yaptığı Millet ittifakının Belediye Meclis Üyesi adayı olmuştur.

Almak için değil vermek için, şahsı için değil millet için anlayışıyla çalışmalarına devam ediyor.

EĞİTİM DURUMU

Eğitim öğretim hayatına Kastamonu’nun Çatalzeytin ilçesinin Köklüce Köyünde başlamış ve kısa bir süre sonra Ailesinin İstanbul’a dönmesiyle birlikte İstanbul’un  Fatih ilçesinde Tarık Us İlkokulunda devam etmiştir. Orta öğrenimini yine Fatih’ te Yavuz Selim İlköğretim okulunda tamamlamıştır. Lise öğrenimini Eyüp  ilçesinde  Yabancı Dil Ağırlıklı Otakçılar Lisesinde tamamladıktan sonra girdiği  Üniversite sınavında Sakarya Üniversitesi Fizik Lisans programına  yerleşmiştir.

2 Üniversite bitirmiş olan Ayhan Demircioğlu, Sakarya Üniversitesi FİZİK Lisans ve Anadolu Üniversitesi YÖNETİM BLİŞİM SİSTEMELERİ Lisans Diplomalarına sahiptir.


ASKERLİK GÖREVİ

Askerlik görevini yaptığı dönemde bağlı bulunduğu Komutanlıktan ve Dönemin Mülki Amiri  Talas  İlçe  Kaymakamı Salih BIÇAK tarafından takdirnamaler almıştır.

SERTİFİKALAR


İş Güvenliği Uzmanlık Belgesi (Belge için Tıklayın)


– İlkyardım Sertifikası


– Ustalık Belgesi


– Yangın Eğitim Sertifikası