EKREM İMAMOĞLU’NU HALK KAHRAMANI YAPTINIZ

02.04.2019

Sayın AKP il ve genel merkez yönetimi;

Kendinize karşı bir harekat yapıldığını iddia ediyorsunuz,

Evet size bir harekat yapıldı fakat bunu bizzat seçmen yaptı. Geçersiz oy pusulalarının incelenmesi sonucuyla ilgili sizlere mutlaka raporlar ulaşmıştır. Ben birkaç örnek vereyim, Oy pusulasına AKP ye mühür basmış fakat kalemle  EYT için notlar yazmış bolca geçersiz oy pusulası vardı. Bir o kadar da AKP ye mühür basmış fakat 3600 ek gösterge için pusulaya kalemle not yazmış seçmen vardı, hatta “Damat varsa ben yokum yazan pusula bile gördük”. Bu sebeplerden dolayı Başka partiye mühür basmaya eli gitmeyen fakat  AKP ye de oyunu vermeyen bir seçmen kitlesi var. Bu talepleri değerlendirmek size kalmış.

Asıl konuya dönüyorum, bütün sandık tutanaklarında, Sandık başkanı, Görevli Memur AKP nin sandık görevlisi de dahil diğer Partilerin de sandık görevlilerinin imzası var. Her sandık için bu sandık görevlilerinin AKP ye karşı hareket ettiklerini düşünür ve bunu gerekçe gösterirseniz en büyük suçlu AKP adına görevlendirdiğiniz sandık görevlilerinizin olduğu ortaya çıkar ki, bu sorun YSK nın veya diğer partilerin sorunu değil sizin iç meselenizdir. Sizin iç meselenizle ilgili bir sorundan dolayı ülke gündemini meşgul etmeye hakkınız yok.

Partinizle alakalı her türlü olumsuzluğu Fetöye bağlayıp işin içinden çıkmanızı anlıyoruz, bu işi Fetöye bağlama çabanızı da anlıyoruz, başka bahaneniz yok, fakat 5-6 senedir devletin her kurumunda yaptığınızı iddia ettiğiniz temizliğin milyonda birini kendi parti içinizde yapsaydınız deriz size. Muhalefet Fetö sizin içinizde dediğinde aslan gibi kükreyip mecliste hakarete varan cümleler kurduğunuzu unutmuyoruz.

Boşuna oyların tamamının sayılmasını talep etmeyin, biliyorsunuz ki sonuç değişmeyecek. Fakat süreç uzayacak. Süreç uzadığında ne olacak? EKREM İMAMOĞLU ’nu İstanbul’un ve ülkemizin Kahramanı yapma yolunda büyük bir reklam yapmış olacaksınız. 1 ay öncesine kadar tanınmayan Ekrem İMAMOĞLU, bu süreçte Her geçen gün daha iyi tanınıyor ve tanındıkça da seçmen tarafından takdir ediliyor.

Böyle yapmaya devam ettiğiniz sürece, ileride Karşınıza başka seçimlerde başka adaylıklarla karşınıza çıktığında artık tanınmayan biri değil, Ülkenin her köşesinde tanınan ve hakkı yenilmeye çalışılan halkın adamı olarak karşınıza çıkabilir. Muhalefetin yıllar harcayarak böyle başarılı bir şekilde  tanıtamayacağı  bir adayı sizler halk kahramanı yapma yolunda emin adımlarla çalışıyorsunuz.

İşin bu boyutunu da düşünmenizi öneririm.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.